۱۶% تخفیف برای سفارش سرویس ها با ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال (پول دیجیتال ، پول الکترونیکی یا ارز الکترونیکی) سابقه ای است که در یک بانک اطلاعاتی توزیع شده در اینترنت ، در یک بانک اطلاعاتی رایانه الکترونیکی ، درون پرونده های دیجیتالی یا درون یک کارت با ارزش ذخیره می شود. نمونه هایی از ارزهای دیجیتال شامل ارزهای رمزپایه ، ارزهای مجازی ، ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی و e-Cash است.

از آنجاییکه تیرنت قصد دارد در هر سرویس که ارائه می دهد، یکی از بهترین ها باشد، به همین دلیل امکان پرداخت و سفارش سرویس های سایت با ارزهای دیجیتال موجود شد.

از این پس عزیزان می توانند با ارسال تیکت به بخش مالی، اقدام به پرداخت و دریافت هزینه لحظه ای ارز دیحیتال با ۱۶% تخفیف در ارتباط باشند.

نکته: تمدید سرویس ها با قیمت های سایت (بر اساس تومان) انجام می گیرد. در صورتی که مایل به تمدید بصورت ارزدیجیتال بودید، قبل از تمدید درخواست دهید تا هزینه محاسبه گردد.

تیرنت

ما یک ارائه دهنده میزبانی وب هستیم که ماموریت داریم برای همه کسانی که آنلاین می شوند موفقیت کسب کنیم. ما این کار را با بهبود مداوم فناوری سرور، ارائه پشتیبانی حرفه ای و ایجاد تجربه میزبانی وب یکپارچه انجام می دهیم. تیرنت فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرد تا بتواند میزبان خوبی برای سرویس ها و سایت های ایرانی در جهان باشد.

نماد اعتماد

ما با شما معتمد هستیم  ❤️

logo-samandehi

افتخار میزبانی از سال 1395