ثبت دامنه

ثبت بیش از ۸۰۰ دامنه سطح بالا!!

انتقال

انتقال دامنه شما به تیرنت با قیمت ثبت

تمدید

امکان تمدید کلیه دامنه سطح بالا

مسیر با یه دامنه خوب شروع میشه! چه در حال تأسیس یک کسب و کار جدید باشید و چه در حال حاضر برندی داشته باشید، برای فعالیت در فضای آنلاین حتما نیاز به یک وبسایت خواهید داشت. اما پیش از اقدام به ساخت سایت نیاز به یک دامنه خواهید داشت. دامنه آدرسی منحصر به فرد است که یک وبسایت با آن شناخته می‌شود و با وارد کردن آن در مرورگر می‌توان وارد یک وبسایت شد. به عنوان مثال: google.com دامین Google (گوگل) است. انتخاب دامنه در ابتدا شاید شما را کمی سردرگم کند، اما نه اگر راه و چاه آن را بلد باشید.

 

کلمه کلیدی وبسایت

استفاده از کلمه‌ای که هدف و مفهوم اصلی سایت شما را می‌رساند در موردی که بالا ذکر کردیم به شما کمک می‌کند.

انتخاب دامنه قابل فهم

اگر کسی با دیدن و یا شنیدن نام دامنه شما شناختی کلی از فعالیت و محتوای وب‌سایت شما بدست بیاورد نقطه قوتی بسیار مثبت برای شما محسوب می‌شود.

دامنه شما؛ برند شما

وقتی آدرس دامنه خود را به کسی می‌گویید یا برای خودتان تکرار می‌کنید واقعا اسم یک برند بنظر می‌آید و یا یک اسم عام و عادی‌ست؟

پرسش های متداول

دامنه های ایرانی با پسوند ir بعد از تایید اولیه ما، به نیک ارسال می شوند. معمولا ۱ ساعت تا ۴۸ ساعت کاری ثبت و تایید دامنه طول می کشد. سایر دامنه ها بعد از تایید توسط تیم تیرنت، زیر ۶ ساعت اکثرا ثبت می شوند.
 
در بخش انتقال دامنه به تیرنت، بعد از وارد کردن نام دامنه، کافیست کد انتقال را وارد نمایید یا نماینده دامنه را اول روی Fa5780-irnic بذارید سپس اقدام به انتقال دامنه به تیرنت نمایید.
 
وارد پنل کاربری شوید، بر روی تمدید دامنه کلیک کنید و بعد از پروسه پرداخت، دامنه شما به مدت مشخص تمدید خواهد شد.

تیرنت

ما یک ارائه دهنده میزبانی وب هستیم که ماموریت داریم برای همه کسانی که آنلاین می شوند موفقیت کسب کنیم. ما این کار را با بهبود مداوم فناوری سرور، ارائه پشتیبانی حرفه ای و ایجاد تجربه میزبانی وب یکپارچه انجام می دهیم. تیرنت فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرد تا بتواند میزبان خوبی برای سرویس ها و سایت های ایرانی در جهان باشد.

نماد اعتماد

ما با شما معتمد هستیم  ❤️

logo-samandehi

افتخار میزبانی از سال 1395